Brexit

2020 metų pabaigoje po Jungtinės Karalystės pasitraukė iš Europos Sąjungos ir pasirašė Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės prekybos ir bendradarbiavimo susitarimą.

Pagal prekybos susitarimą tarp Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės, prekybai neturėtų būti taikomi jokie mokesčiai / muitai, tačiau pagal Europos Sąjungos teisės aktus, bet kokiems siuntiniams, keliaujantiems iš Jungtinės Karalystės į Europą, reikės atlikti muitinės formalumus.

Žemiau pateikiama tokia informacija, kokia yra žinoma šiame etape ir taikoma Europos Sąjungos lygmeniu. Atkreipiame dėmesį, kad visa tai gali keistis, atsižvelgiant į Europos Sąjungos diskusijas ir aiškinimus:

Mažos vertės siuntiniams (iki 22 eur vertės) netaikomas importo PVM ar muito mokestis.

Vidutinės vertės siuntiniams (vertė nuo 22 eur iki 150 eur) muito mokestis neskaičiuojamas. Šiems siuntiniams skaičiuojamas importo PVM mokestis.

Didelės vertės siuntiniams (vertė didesnė nei 150 eur) muito mokestis nėra skaičiuojamas remantis susitarimu tarp Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės. Didelės vertės siuntiniams bus skaičiuojamas importo PVM mokestis ir yra reikalingi muitinės formalumai.

Prisideda ir muitinės tarpininkavimo mokestis, kuris priklauso nuo daikto vertės. Jei daikto vertė iki 22 eur – 0,99 euro, jei nuo 22 eurai iki 150 eur – 4,99 euro, jei daugiau nei 150 eur – 9,99 euro.

Tai dar gali keistis, ieškome ir kitų būdų kaip prisitaikyti prie pasikeitimų.
Kilus daugiau klausimų, kreipkitės elektroniniu paštu arba telefonu, nurodytu kontaktuose.

SVARBU: prekių grąžinimas į Jungtinę Karalystę nebebus vykdomas.

Padedame pirkti Internetu!